neděle 3. dubna 2011

Týden s námi: 3.

Tento týden jsme se mohli těšit na fotografické umění Mami. Tento týden byl pěkně nabitý a Mami neváhala zachytit ty správné okamžiky. Pojďme se na to podívat pěkně popořádku."Lulu se učí poprvé skákat po jedné noze. Pamatujete si na svůj první skok? Skákali jste rádi panáka?""Tento týden jsem pořídila několik fotografií, většinou od rodinného krbu, ale jeden úlovek by mohl možná zajímat i ostatní Tlupáky. Dnes jsme byli pozváni na birthday party našeho malého anglického přítele na Žofínský ostrov. Fotili jsme se ve venkovním altánku, když tu najednou proběhly po protějším nábřeží davy běžců závodu Hervis 1/2Maraton Praha 2011. Bylo jich opravdu hodně. Na několik hodin jsme na Žofínském ostrově uvízli a nemohli jsme s naším autem odjet, což nám však vůbec nevadilo, protože byl nádherný slunečný den. 

Běžel snad někdo z Tlupáků tento závod, poznáte se na fotografii? 

Mějte se fajn, Mami"

Příští týden se těšte na fotografie od Uajiiiho.

6 komentářů:

 1. Jů, moc pěkné fotky! Věděl jsem, že budou pohodové- moc jsem se na ně těšil!

  OdpovědětVymazat
 2. Ano, fotky jsou krásné! Ta druhá má úžasnou atmosféru :)

  OdpovědětVymazat
 3. Ta druhá připomíná fotografii zachycující Járu Cimrmana. :-)

  OdpovědětVymazat
 4. Děkuji všem za milé a vtipné komentáře. Více o pozadí pořízení soutěžní fotografie si můžete přečíst v následujícím článku:

  http://ajalulu.blog.cz/1104/obrazem-luca-s-birthday-party-zofin-2011

  OdpovědětVymazat
 5. Jéjej, Kubovi to vůbec po jedné noze nešlo, ale skákal panáka všude. Pořád jsem sebou nosila křídu a u každého hřiště jsme panáka malovali. Přidávaly se i další děti. Edith

  OdpovědětVymazat