O tlupě

Vítejte v doupěti A-tlupy, můžete si přečíst v sekci Právě vyšlo, co nového právě napsali naši členové (seznam členů), nebo se zúčastnit některého z našich projektů (rubrika To zvládnu). Pokud sami pořádáte např. literární soutěž, můžeme vám pomoci s její propagací. Vaše články pročítáme ať už tiše nebo s komentářem. Avšak lehce se může stát, že Vaši soutěž či zajímavý článek přehlédneme. Neváhejte a klidně nás o tom informujte. Máte-li nápady, náměty, či články k publikování, zašlete nám je na náš email, rádi o vás uslyšíme.

Pro snadnější orientaci v Doupěti a pro více informací nahlédněte do seznamu vybraných článků:
  • Informace o adminech a rubrikách najdete v tomto článku.
  •  Informace o tom, jaké blogery hledáme, najdete zde.  
  • Každý z blogerů Autorské tlupy píše její historii. Toho si nesmírně vážíme a proto jsou všechny počiny a důležité mezníky sepsány v Historii AT.  
  • Se členy Autorské tlupy se můžete seznámit v rubrice Seznamte se
  • Veškeré dění v Doupěti, upozornění na různé akce, nové rubriky, Vaše názory a další provozní záležitosti se řeší v rubrice Děje se v Doupěti
  • Doupě Autorské tlupy nemá žádná pravidla. Ovšem členové se u nás střídají (viz Střídání členů) a o tom, jakým způsobem to probíhá se dočtete v článku "Pravidla Doupěte" a v článku Přívalová vlna.
  • Veškeré dotazy, náměty, články, kritika, informace, ... se sbírají v poště Autorskyklub@seznam.cz nebo prostřednictvím Kontaktů v hlavním menu.  
Doupě, coby útočiště blogerů Autorské tlupy, najdete na adrese a-tlupa.blogspot.com. Chod a pořádek v Doupěti, zodpovídání dotazů, technickou podporu, edice článků a rubrik a další vymoženosti mají na starosti:

Kriza na adrese http://radiliste.blogspot.com/
Kittanya na adrese http://kittanya.blogspot.com/
Informace o adminech a rubrikách najdete v tomto článku.


Připravujeme 

Sborník - tištěný sborník toho nejlepšího, co Tlupaři zplodili
Zatuchlý komixový brloh - rubrika plná stripů, která vznikne pod rukama Altaïra 
a další...

V budoucnosti chystáme akce z oboru literárního, výtvarného, vzdělávacího a dalších. Podělte se o své znalosti a schopnosti s ostatními. Přidejte se k tlupě!