čtvrtek 29. března 2012

Že bychom to zasejc rozjeli?

Kvůli absolutnímu nedostatku času jsme sa s Krizou rozhodly Tlupu zmrazit, zrušit, vymazat atd. Ale jak tak koukám, stále to tu nějak neuhnilo, ba dokonce rostou odnože. Na projekt Bilba, Cirrat a spol. sa stále čeká, nicméně, čekání si můžeme pokrátit řáděním v Tlupě, ať nevyjdete ze cviku.

Dáme to zase do kupy?

Kde začít, co udělat, jak to rozjet? Máte nějaké své oblíbené špeky? Doupě nejní od toho, aby sa odnože nudily, ale aby nám tu kvetly. 

Podle záznamů domény blogger.com tu máme jisté indicie. Třeba kecy tety Irmy byly vcelku oblíbené, soutěživé a zvědavé povahy měly v oblibě fotohádání. Ani vyřazovací duely prý nebyly úplně volné. No, uvažuji o tom, že bychom uvolnili zase trochu místa pro ostatní, přistavíme nějaké pelechy navíc a duely necháme na žhavější chvilky, co říkáte?

Časy se mění, lidé se mění. Pokud máte pocit, že znáte blogera, který by to tu oživil, rozvrtal a rozvířil, proč jej sem také nepřihlásit? Koukám, že nějaké přihlášky zde jsou, že bychom je vyřídili? Pokud máte pocit, že musíte něco udělat, neptejte se a udělejte to!

Jaro je už konečně tu, třeba řádění v Tlupě opět ožije...

2 komentáře:

  1. Nechť na to pijeme a tančíme tři dny!

    OdpovědětVymazat
  2. tak doufám, vydržíte:-)Bylo by fajn, kdyby se to tu rozjelo:-)

    OdpovědětVymazat