pátek 8. července 2011

Třídenní táborák s Tlupou

Ahoj, děcka. Tak už tu máme prázdniny a srpen se blíží. Pro ty, co v srpnu mají ještě tři dny v prázdninovém kalendáři volné, nechť zbystří. Páč chystáme třídenní výpravu za poklady Jeseníků nebo Šumavy (ještě není konečně rozhodnuto) s bandou Tlupařů.

Pro ty, co mají dobrodružnou povahu, mám bezva zprávu. Stále je ještě volno. Zanechte nám svůj vzkaz, že chcete jet s námi, my Vás pobereme a domluvíme konkrétní termín tak, aby vyhovoval všem. Zároveň se domluvíme, kdy, kde a jakým způsobem se sejdeme a pak už se fantazii meze nekladou. Jedná se o výlet se stanem. Co se týče programu, jsme připraveni na jakoukoli věkovou třídu, nuda nebude. Doporučuji si přečíst již vydané články.

Tak, co? Kdo jede s námi?

7 komentářů:

 1. Jela bych. A jak ráda! Bohužel doma mi to neprojde. A tak se budu jen těšit na zápisek ze setkání :( :) :D

  OdpovědětVymazat
 2. Hm. To by mi doma taky neprošlo. Škoda. velká.

  Jo..Furt se pokouším poslat Vám fotku do Týden s námi a pořád mi to hlásí jako nedoručitelnou zprávu. Zkoušela jsem to už třikrát. Na mail autorskatlupa@seznam.cz . Už jsem z toho zoufalá. Grrr...

  OdpovědětVymazat
 3. Tak to foukni na Kittanya(zavináč)email.cz, některým to jde, některým to neide, nevím, co to dělá ...

  OdpovědětVymazat
 4. Opravdu se nenajde nikdo z těch desítek blogerů?

  Já pojedu rád, jen je třeba určit už ten datum. Prostě říct a hotovo...

  OdpovědětVymazat
 5. Zdravím. Pokud by to bylaw Sumava sim Kitt napis mi na Facebook at o tom vim a muzu se pripadne pridat. Jinak jeseniky sou krasny, byl sem tam s rodinou a kamosem v pulse cervence, adrenalin park byl bomba.
  Zatim hon
  Halfdann

  OdpovědětVymazat
 6. Takže, jeli bychom tři. No, vidím to na příští rok. Komu bude příští rok 18?

  OdpovědětVymazat